Pragtransfer

Služby

globus
Přepravní služby
Přepravní služby
Zajišťujeme přepravu cestujících a jejich zavazadel, transfery z/na Letiště Václava Havla Praha, nádraží, hotely… K přepravě využíváme komfortní vozy VIP / business třídy a minibusy.
vrstvy
Soukromá přeprava
Soukromá přeprava
Dále zajišťujeme přepravu osob pro firmy, svatby a přepravu osob na dovolené a výlety v rámci ČR a EU.
badge
Dlouhodobé pronájmy
Dlouhodobé pronájmy
Potřebujete auto na pár hodin nebo déle? Využijte naši jedinečnou nabídku – pronájem vozu s řidičem. Ušetříte peníze a zároveň získáte vysoce kvalitní služby.
bag
Zaručená kvalita
Zaručená kvalita
Naši řidiči jsou vysoce zkušení profesionálové, což nám umožňuje zvolit optimální řešení i pro ty nejnáročnější a nestandardní požadavky a dopravní služby.
Po průchodu celnicí a prostorem pro výdej zavazadel vás uvítá náš řidič, který bude držet kartu s vytištěným logem naší společnosti. Je vidět na velkou vzdálenost, takže se nemusíte bát, že se ztratíte.
Budeme na vás čekat, ať se děje cokoliv, i když bude váš let zpožděn. Pokud si budete přát, náš řidič na vás může čekat s připravenou kartičkou s vaším jménem nebo s vytištěným logem vaší společnosti. Karta je potištěná a zalaminovaná.
Cestujícím ve vozech VIP a Business třídy je k dispozici denní tisk a nealkoholické nápoje. V každém autě máme deštník; v případě, že bude pršet, náš řidič jej použije, aby vás ochránil, než dorazíte do hotelu nebo na letiště.