Warning: include_once(includes/admin/class-wpdb-admin.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.pragtransfer.cz/www/wp-content/plugins/wp-database-backup/wp-database-backup.php on line 86

Warning: include_once(): Failed opening 'includes/admin/class-wpdb-admin.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /www/doc/www.pragtransfer.cz/www/wp-content/plugins/wp-database-backup/wp-database-backup.php on line 86
Služby | PRAGTRANSFER

Služby

Přepravní služby

Přepravní služby

Zajišťujeme dopravu cestujících a jejich zavazadel, včetně přepravy z/na letiště, nádraží, hotely. Přepravu zajišťujeme v pohodlných vozech kompakt a business třídy a také minibusech.

Osobní doprava

Osobní doprava

Kromě toho zajišťujeme osobní dopravu pro firmy, svatby, přepravu osob na výlety a zájezdy v České republice a EU.

Dlouhodobý pronájem

Dlouhodobý pronájem

Potřebujete-li auto na několik hodin nebo déle, využijte jedinečnou nabídku od naší společnosti – pronájem auta s řidičem. Ušetříte peníze a dostanete vysoce kvalitní službu.

Prověřená kvalita

Prověřená kvalita

Naši pracovnici mají zkušenosti v přepravě cestujících, což nám umožňuje zvolit optimální řešení i pro ty nejsložitější a nestandardní úlohy a přepravy.

Řidič na letišti v hale příletu Vás přivítá s cedulkou a s logem naši firmy, viditelné z dálky, takže se neztratíte v příletové hale a bezpečně poznáte našeho řidiče.

Náš řidič také může čekat na Vás s předem připravenou cedulkou (tištěnou a laminovanou) s Vaším jménem, nebo logem naší společnosti.

V automobilech VIP a Business třídy vám bude nabídnut denní tisk a nealkoholické nápoje, a v případě deště v každém autě je deštník, pod kterým náš řidič vás doprovodí ke vchodu na letiště.


Neváhejte a zarezervujte si odvoz ještě dnes!

Stačí vyplnit jednoduchý formulář dostupný z následujícího odkazu a náš personál Vás bude v co nejbližší době kontaktovat.